Ужгородці звикли: за рік ціни піднялися в два рази (ІНФОГРАФІКА)

Економічна ситуація змінюється не по дням, а по годинам

Ужгородці вже настільки звикли до постійного подорожчання продуктів, що доволі спокійно реагують на кожен новий ривок. І націнка в окремого продавця часто сприймається як чергова тенденція підвищення цін. 7dniv.info сходив на контрольні закупи. Основний висновок: ціни можуть дуже різнитися.

Найдешевше скупитися вийде на «П’яному базарі». Тут більшість городини власна і селяни віддають її за помірними цінами. Традиційно не дорогі продукти у мережі супермаркетів «Сільпо», тут власний продукт під маркою «Повна чаша» пропонують трошки доступніше для споживача. Дуже вражає ціновою політикою «Зелений ринок» на Корятовича: тут також продають власні овочі та фрукти, але ціну тримають – ого-го!

Аналогічну закупку 7dniv.info проводив у серпні 2014 року, нагадаємо, курс валют був на рівні 12 гривень за долар та 16-17 за євро. Із порівняльної таблиці видно, що ужгородці за більшість харчів тоді платили удвічі дешевше.

Олія минулого року коштувала 15 гривень за літр, нині доведеться викласти не менше 30 гривень. В два рази в ціні зросло молоко – якщо торік на цінниках писали 8 гривень, то зараз близько 16 гривень за 900 грам, літр. У 2,5 рази подорожчала гречка – із 10 гривень за кілограм до 25 зараз. Помідори у 2014-му можна було купити по 2 гривні за кілограм, зараз дешевше 4 гривень не знайти. Яйця зросли з 10 гривень за десяток до 15.

Менше подорожчали масло – з 15 до 18 гривень, курятина – з 45 до 60 гривень, свинина – з 65 до 80 гривень, цукор – з 10 до 12-13 гривень.

Ужгородці звикли: за рік ціни піднялися в два рази (ІНФОГРАФІКА)

 

Ужгородці звикли: за рік ціни піднялися в два рази (ІНФОГРАФІКА)

 

Ужгородці звикли: за рік ціни піднялися в два рази (ІНФОГРАФІКА)Джерело: 7dniv.info

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 31 канал Ужгород - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top