«Толерантне» Закарпаття: Чверть ужгородців негативно відносяться до переселенців

У четвер, 20 серпня, соціолог, директор Закарпатського обласного центру ґендерної освіти при УжНУ Мар’яна Колодій підбила підсумки опитування, що проводилося в Ужгороді із 14 по 21 липня.

Опитування стосувалося ставлення ужгородців до тимчасово переселених осіб, які зараз проживають в місті, повідомляє Голос Карпат.

Так, 73% опитаних ужгородців сказали, що нічого не знають про тимчасово переселених осіб. Лише 34% містян ставляться до переселенців позитивно. Натомість негативно до біженців ставляться 25% опитаних. 39% вказали на своє байдуже ставлення. Окрім того, 24% ужгородців сказали, що краще б переселенці обирали інші міста для переїзду.

Серед причин негативного ставлення до переселенців ужгородці вказували наступні:

Бо самі винні – 32%;

Бо вимагають до себе особливого ставлення – 20%

Бо мають проросійські погляди – 19%

Через особисту неприязнь – 9%

Бо потенційно можуть забрати наші робочі місця і житло – 19%

«Прямої ксенофобії немає, але комунікації на рівні громадянського суспільства не відбувається», - прокоментувала результати соціолог Мар’яна Колодій. 

 

http://novezakarpattya.com/uk/post/28812/

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 31 канал Ужгород - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top