Інвентаризація земельних ділянок державної власності

У 2013 році в Міжгірському районі проведено інвентаризацію земельних ділянок  сільськогосподарського призначення державної власності розташованих за межами населених пунктів ДП «Закарпатським науково - дослідним та проектним інститутом землеустрою» по сільських, селищній раді:

 Міжгірська селищна рада    -     45,5013 га;

Ізківська сільська рада       -   284,9032 га;

Н.Студенівська сільська рада - 12,3330 га;

Негровецька сільська рада  -     41,9903 га;

Присліпська сільська рада  -     69,9196 га;

Синевирська сільська рада  -   420,7598 га;

Пилипецька сільська рада   -    848,9442 га;

Колочавська сільська рада  -  1164,9787 га;

Річківська  сільська рада     -    133,6498 га

Загальна площа складає:        3022,9799 га        

Інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення їх кількісних та якісних характеристик, необхідних для ведення державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. 

Таким чином, що отримує громада села, селища,  в результаті проведення інвентаризації землі:

1.Створюється повноцінна база даних про всі земельні ділянки в межах населеного пункту на паперових та електронних носіях. Завдяки цьому, підвищується його інвестиційна привабливість, спрощується пошук потенційних земельних ділянок для інвестора та містобудівних потреб.

2. Влада отримує можливість організації постійного контролю за використанням земель в населеному пункті.

3. Виявлення всіх землекористувачів, власників землі зі встановленням меж їх ділянок.

4. Виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням.

 Громадянам, які бажають отримати земельні ділянки із проінвентаризованих земель у власність чи користування, прохання звернутися у відділ Держземагентства у Міжгірському районі Закарпатської області  для отримання  відповідної консультації.

 

 Відділ Держземагентства у Міжгірському районі Закарпатської області

http://mgir.info/mizhhir-ya/1582-inventaryzatsiia-zemelnykh-dilianok-derzhavnoi-vlasnosti

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 31 канал Ужгород - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top