Політика не для вчителів: Москаль хоче вигнати бюджетників зі списків партій

Політика – не для вчителів і лікарів, на цьому закцентував увагу голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, представляючи нового керівника Хустщини. На його переконання, вчителі повинні навчати, а лікарі – лікувати, а не читати передвиборчі програми, агітувати і брати активну участь у виборчому процесі. Крім того, очільник Закарпаття закликав працівників бюджетної сфери не вступати до лав жодної із політичних сил, у тому числі і провладної, а також вийти зі складу партій. Мовляв, кожному своє:

«Район , як і область загалом, навмисно довели до такого убозтва, щоб людей легше й дешевше можна було купити на виборах, — заявив Г.Москаль. — Взамін працюючої економіки закарпатцям пропонують політичні гасла й лозунги. Я закликаю працівників бюджетної сфери вийти з партій, у тому числі провладних. Учителі чи лікарі мають учити й лікувати, а не читати партійні програми й прокламації. Мені доповідають, що один колишній чиновник, а тепер безробітний, збирає по району вчителів, працівників сільрад, котрим читає інструктажі, як поводитися на виборах, і запевняє, що з дня на день стане міністром. Не слухайте всяку маячню — людина, що в 40 років сумнівним способом здобула вищу освіту, може претендувати хіба на посаду двірника чи вівчаря. Ще раз повторюю — слід перестати гратися в політику, необхідно зайнятися економікою», - сказав Москаль.
 

http://novezakarpattya.com/uk/post/28876/

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 31 канал Ужгород - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top